FACEBOOK GOOGLE RSS
Periyodik Fare ilaçlama
facebook

İşyeri İlaçlamaYazar: admin | İlaçlama Alanları | 06 May 2013 | 0 Yorum

İşleri ilaçlama yaparken kemirgen ya da böcek türüne bağlı olarak ilaçlama yöntemleri belirlenir İşyerlerinizde probleme yol açan ya da potansiyel hedef haşere türleri ya da fare türleri hakkında gözlem ve fizibilite çalışması ile sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.

Hem çalışanlarınızın sağlıklı bir ortamda işlerini yürütebilmeleri için hem de ürünlerinizi kullanacak olan tüketicilerin sağlıklarını düşünerek böcek ilaçlamahaşere ilaçlamave kemirgen ilaçlama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet sağlamak adına teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi ve dolayısıyla hizmetlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

İşyeri ilaçlama hizmetimiz ile tüm haşere ve kemirgen sorunlarınıza garantili ve kalıcı çözümler sunuyor, ücretsiz olarak aylık kontrol hizmeti veriyoruz. Unutulmamalıdır ki, düzenli olarak kontrolleri yapılan işletmenizde sorunlar daha oluşmadan müdahele edilelerek işletmenizin kemirgen yada haşere sorunları ile tekrar karşılaşmaması sağlanır. ilaçlama firmamız tarafından verilen ücretsiz keşif olanakları ve periyodik ilaçlama kampanyalarımız hakkında bilbi almak için yakamoz danışma hattını arayabilirsiniz.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz