FACEBOOK GOOGLE RSS
Periyodik Fare ilaçlama
facebook

Farelerin ÖzellikleriYazar: admin | İlaçlama | 24 Haz 2013 | 0 Yorum

farelerin-ozellikleri

Fareler bizlerin yaşamlarımızı sürdürdüğümüz tüm alanlara gezindikleri ortamda var olan tüm mikropları taşıyan zararlılardır. Evlerimiz ya da işyerlerimiz içerisinde gezindiklerinde ise üzerlerinde var olan tüm haşere ve mikropları salyaları ve dışkıları ile bizlerin yaşam alanlarımıza bırakırlar. Ayrıca fareler alan üzerinde bulunan kemirile bilir olan tüm eşyaları kemirmek sureti ile maddi hasarlara da sebebiyet verirler. ilaçlama Firmamız konusunda uzman personelleri ile fare ilaçlama sektöründe yılların bilgi ve birikimine sahiptir.

Fareleri tehlikeli yapan en önemli özelliklerinin başında ise ağız yolu ile salgıladıkları salyaların çok güçlü bir morfin özelliğine sahip olmasıdır.

Bu salya sayesinde ısırmış oldukları insan ya da hayvanlar gerek insanlar bunun farkına asla varamazlar.

Farelerin genetik yapıları sayesinde mükemmel bir koku alma duyusuna sahiptirler. Alan üzerinde var olan gıdaların kokusunu çok uzak mesafeler üzerinden rahatlıkla alabilirler. Fare ilaçlama şirketleri tarafından kullanılan ekipmanlar ve mumblok adı verilen yemler mutlaka who standartlarında olmalıdır. ilaçlama firmamız bu konuda sektöründe her daim öncü olmuş ve de takip edilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Günümüzde İnsanlara en fazla hastalık ev faresi tarafından bırakılan salya ve dışkılar tarafından bulaşmaktadır. Fareler tarafından insanlara lym hastalığı, veba, tifüs, hantavirüs, tifo, verem, humma hastalığı vb. gibi birçok hastalık bulaştırılmaktadır.

Fare ilaçlama yaptırmadan önce uygulama yapılacak alanın mutlaka uzman ekipler tarafından etüt edilmesi gerekmektedir. Sizlerde ilaçlama firmamız şirketi ayrıcalıklarından faydalanmak için danışma hattımızı ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz