FACEBOOK GOOGLE RSS
Periyodik Fare ilaçlama
facebook

Fare İstasyonuYazar: admin | Fare İlaçlama | 06 May 2013 | 1 Yorum

kemirgen-yem-istasyonu-fare-kapani-fare-mucadelesi

Kemirgen istasyonu, bir diğer değişle; fare istasyonu, uygulama yapılacak alanın çeşitli bölgelerine dekoratif görünüşlü, içerisinde mumblok ve granür yemleriyle beraberfare istasyonları kurulması suretiyle yapılan işlemdir.;

İçeride varolan ve dışarıdan gelebilecek kemirgenlere; (fındık faresi, lağım faresi, tarla faresi) karşı mücadelede garantili sonuçlar veren bir yöntemdir.

Fareler kendileri ,için herhangi bir yaşam tehlikesi hissetmediklerinden dolayı rahatlıklakemirgen istasyonu içerisinde bulunan ilaçları yerler ve sonrasında yuvasına giderek orada ölürler.

Aylık yapılan periyodik kontrollerle fare istasyonu içersinde bulunan ilaçlar kontrol edilir ve bitmiş olanlların yeniden dolumu yapılır.

Kemirgen istasyonları ilaçların dışarı dökülmesini engeller. Kilitli olmaları sayesinde ise , çocuklar, kuş, kedi, köpek ve evcil hayvanlar için oldukça emniyetlidir.

Kemirgen İstasyonları içerisindeki bulunan ilaçlar nem, rutubet ve yağmurdan korunmuş olurlar. Periyodik olarak yapılan kontrollerde İstasyon içerisinde var olan ilaçların durumuna bakılarak bu sayede fare popülasyonu anlaşılabildiği için fare ilaçlama yöntemleri arasında özellilkle tercih edilir.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz