FACEBOOK GOOGLE RSS
Periyodik Fare ilaçlama
facebook

Fare ile MücadeleYazar: admin | Fare İlaçlama | 15 Haz 2013 | 0 Yorum

fare-ilaclama

Farelerin ekolojik yapılarında meydana gelen değişimlerden dolayı fare ile mücadeleyöntemlerindede buna parelel olarak değişik metodlar uygulanmaktadır.
Fare ile mücadele yöntemleri arasında başlıcaları kemirgen istasyonu kurulumu, fare yapışkanıfare canlı yakalamayemleme sistemleridir. En çok tercih edilen yöntem ise kemirgen istasyonu kurulumudur. Fareler bilindiği gibi çok zeki hayvanlardır. Örneğin açıkta bırakılmış zehirli bir peynir fareler tarafından kolay kolay tercih edilmez.

 Bunlardan etkin olarak kullanılan ve sonuç açısından en verimli olanı kemirgen istasyonu yöntemidir. Fare ilaçlama hizmetimizde kullandığımız kemirgen istasyonu yönteminde %100 e yakın bir oranla başarı sağlanmaktadır.


Bu yöntemde fare kontrolü için özel olarak üretilmiş kapaklı plastik istasyonlar keşif sonucu belirlenen bölgelere yerleştirilir. Fare istasyonlarının içine farelerin kokusunu alabileceği zehirli kapsüller yerleştirilir ve istasyonu kapağı kapatılır. Daha öncede belirttiğimiz gibi fareler direk olarak açıkta bırakılan yiyecekleri kolay kolay yemezler.

Bu nedenle istasyonlarda farelerin girebileceği delikler yapılmıştır. Fareler yerleştirilen istasyonlara gelir ve delikten içeri girer ve bunun bir tuzak olmadığına kanaat getirerek kapsüllerden yerler. Zehiri yuvalarına taşıdıkları için üreme alanlarını dağıtmaya yönelik bir çalışmadır.

Fare ilaçlama hizmetlerimizde müşterilerimize kesin ve sağlıklı sonuçlar sunuyoruz.

Tüm kemirgen ve haşere sorunlarınızda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz