FACEBOOK GOOGLE RSS
Periyodik Fare ilaçlama
facebook

Fare ilaçlama ServisiYazar: admin | Fare İlaçlama, Fare İlaçlama Servisi | 02 Eki 2013 | 7 Yorum

fare-ilaclama-servisiyiz

Fare ilaçlama Servisi olarak hizmet veren Fare ilaçlama firması görevimizi Fare ilaçlama ‘da ki tecrübemizi uygun Fare ilaçlama fiyatları ile birleştirerek sizlere en iyi fare ilaçlama hizmetini sunmaktayız.
Fareler memeli grubuna dahil olan bir canlıdır. Kemirgen olarak nitelendirilen bu canlı çok güçlü dişlere sahiptir. Uzunca bir kuyruğu olan bu kemirgenler elastik bir vücut yapısına sahiptirler. Bu yüzden çok küçük yerlerden dahi geçebilirler. İnsanlığın doğuşundan bu yana bu kemirgenler var olmuştur. Henüz ilaçlamanın kullanılmadığı zamanlarda çok sayıda insan farelerin taşıdığı tifüs ve veba gibi hastalıklar yüzünden hayatını yitirmiştir.

Fare ilaçlamalarında kullanılan bir çok yöntem bulunmaktadır. Fareyi bir çok türde ki zehir ile öldürebilirsiniz, Fakat olmadık yerde ölen fare ilerleyen zamanlarda kurtlanarak ev içerisinde inanılmaz bir koku bırakacaktır. Bu yüzden biz Fare ilaçlama şirketi olarak fare ile mücadelede Fare istasyonu dediğimiz yöntemi kullanmaktayız. Bu yöntem kullandığınız alan içerisinde ki fareleri yok edeceği gibi daha sonra ki fare girişlerini de engellemek üzere dizayn edilmiştir. Ortalama 20-30 cm olan bu istasyonlar alan içerisinde hem evcil hayvanların hemde ufak çocukların temas edemeyeceği şekilde üretilmiştir. Bu Fare istasyonlarının iki tarafında farenin girebileceği bir açıklık mevcuttur. İstasyon içlerinde Mumblok ve Granür diye adlandırdığımız fare zehri bulunmaktadır. İstasyon içerisindeki yemi yiyen fare iç organlarının iflas etmesi suretiyle su içme ihtiyacı hisseder ve içgüdüsel olarak kanalizasyona su içmeye yönelir. Kanalizasyonda suyu içen fare olduğu yerde ölür. Bu sistemin amacı fare sorunu olan alanda fareyi alandan uzaklaştırarak kanalizasyonda öldürmektir. Olası bir alan içerisinde ölümünde dahi kullanılan yemin özelliği sayesinde fare çürüyerek değil kuruyarak ölmektedir.

Fare ilaçlama Servisi

Gelişen teknoloji ile Fare ilaçlama sektörü de fazlasıyla gelişim göstermiştir. Bu yüzden bu pastadan payını almak isteyen korsan firmalar türemiş bulunmaktadır. Bu Korsan ilaçlama firmaları kullandıkları tarım ürünü kimyasal ilaçlar ile sizlerin sağlığını tehlikeye atmaktadırlar. Bu yüzden Fare ilaçlama şirketi seçerken şirketin Sağlık bakanlığı onaylı olup, Ruhsatlı yasal bir şekilde faaliyet göstermesine dikkat etmelisiniz.

Fare ilaçlama Servisimiz Sağlık Bakanlığında onaylı olup, ruhsatlı bir biçimde yasal faaliyet belgeleri ile çalışmasını sürdürmektedir. 7 Gün 24 Saat İletişim Bölümünden ulaşabileceğiniz telefon numaralarından bize ulaşabilir Fare ilaçlama istanbul hizmeti hakkında hem bilgi talep edebilir, hem de Fare ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. İstanbulun her semtine ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul fare ilaçlama sektörünün en iyi firmasının olanaklarına sahip olmak bir telefon kadar yakınınızda..

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz