FACEBOOK GOOGLE RSS
Periyodik Fare ilaçlama
facebook

Fare İlaçlama İstanbulYazar: admin | Fare İlaçlama, Fare İlaçlama Servisi | 30 Eki 2014 | 10 Yorum

fare-ilaclama-ist

Fare İlaçlama İstanbul bölgesinde hizmet veren ilaçlama firmamız en etkili fare ilaçlama yöntemleri ile fare ilaçlamasında garantili ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Fare ilaçlamalarında genellikle insanlar şu yanılgıya düşmektedir. İlaçlama işlemlerinin haşerelerde olduğu gibi sıvı ilaçlarla yapıldığı zannedilmektedir. Bu yanılgıya düşmelerini de sağlayan genellikle korsan ilaçlama firmalarıdır. Sağlık bakanlığı onaysız ve ruhsatsız çalışan bu gibi merdiven altı firmalar müşterilerini kaçırmamak için farelere etki etmeyecek ilaçlama yöntemleri kullanmaktadırlar. Kullandıkları ilaçlar kimyasal zirai tarım ilaçları olduğundan dolayı hem sizlerin hayatını riske sokmakta hem de yaptıkları işlemler farelere karşı etki göstermemekte, maliyetlerinin düşük olması sebebiyle bu gibi yöntemlere başvurmaktadırlar.

Fare ilaçlamalarında kullanılan tek bir yöntem vardır. Fare istasyonu dediğimiz yöntem kullanılan en etkili ve tek yöntemdir. 25-30 cm ebatlarında olan bu fare istasyonları evcil hayvanların ve çocukların ulaşamayacağı tarzda portatif olduklarından evlerde de rahatlıkla kullanılmaktadır. Fare istasyonları tabi ki tek başına bir etken sağlamamaktadır. Asıl görevi içerisinde bulunan mum blok adını verdiğimiz zehirli yemler üstlenmiştir. Mum blok fareye has kokusu olan bir çeşit zehirdir. Fareyi cezbedici kokusuyla kendine çeker, yemi yiyen fare istasyon içerisinde ölmez. Hararet hissi hissederek içgüdüsel olarak su kaynağına yani kanalizasyona yönelir ve yem ile su birbirine temas ettiğinde ölüm gerçekleşir. Mum blok yemimizin bir diğer özelliği de fare alan içerisinde su bulup, ölse dahi fareyi çürüyerek değil kuruyarak öldürmesidir. Bu sayede fare problemi olan alan üzerinde koku, kurtlanma gibi sorunlar ile de karşılaşılmaz. Fare istasyonları sizleri alana üzerindeki mevcut fare problemlerinden kurtardığı gibi daha sonrasında oluşabilecek olası fare problemleri içinde alan üzerinde sizlere kalıcı koruma sağlamaktadır.

Firmamız fare ilaçlama istanbul olarak İstanbul bölgesinin tamamına hizmet vermekteyiz.  Ön keşif hizmetleri de sunan fare ilaçlama şirketimiz alanlarınızın ücretsiz olarak keşfini yaparak detaylı analizlerle birlikte sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Durum analizi ve yapılan planlama sonrası farelerin yürüyüş yolları ve üreme alanları tespit edilir ve bu bölgelere fare istasyonları yerleştirilir.

Sağlıklı, Mutlu ve Huzurlu bir yaşam ve çalışma alanı için sizleri fare ilaçlama şirketimizin sunduğu hizmetlerden faydalanmaya bekliyoruz.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz