FACEBOOK GOOGLE RSS
Periyodik Fare ilaçlama
facebook

Ev İlaçlamaYazar: admin | İlaçlama Alanları | 06 May 2013 | 0 Yorum

Ev ilaçlama yaptırmadan önce evlerimizin içerisinde gördüğümüz her bir haşere, göremediğimiz onlarca hatta yüzlerce haşerenin işareti olduğunu unutmayınız.Haşereler ve kemirgenler tahmininizden çok hızlı çoğalırlar. Hamam böceği, Kalorifer Böceği kapsüller halinde yumurtlarlar ve çok hızlı ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda eskisinden kat be kat daha fazla kalorifer ve hamam böceğioluştuğunu gözlemleyebiliriz. Konut içerisinde gördüğümüz (fındık) ev faresi, bir yıl içerisinde onlarca yavru dünyaya getirir. Tek olarak gördüğünüz bir karıncanın karınca kolonisinin bir bireyi olduğunu unutmayınız.

Konut ilaçlama konusunda mutlaka profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Bilinçsizce yapılan ev ilaçlama hane halkı üzerinde çok ciddi sağlık problemlerine yol açtığı kesinlikle unutulmamalıdır.  Evlerimizde bulunan bebek, yaşlı veya hasta kimseler, evcil hayvanlar hatta gıdalarımız ciddi bir tehdit altında kalmaktadır. Ev İlaçlama sadece haşereleri uzaklaştırmak anlamına gelmemelidir.

Bilinçli ve profesyonel bir ilaçlama firması pek çok ayrıntıya dikkat etmelidir. Haşerelerin giremeyecekleri bir evin olmadığını unutmayınız. Alışveriş yaptığımızda taşıdığımız poşetlerden tutunda, evcil hayvanınızın üzerine yapışarak, camları açtığınızda havadan, kanalizasyonlardan, kısacası yüzlerce farklı  şekilde evlerinize girebilirler.

Hayatta kalmak için çok az miktarda su ve gıdaya ihtiyaç duydukları için evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir. Unutmayınız ki piyasada satılan spreyler  ve böcek ilaçlarının hiçbiri profesyonel anlamda işe yaramazlar. ilaçlama firmamız olarak  ev ilaçlama  konusunda 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
Yorumunuz